Żelazko Rowenta DW4020 Autosteam - 2300 W, Anti Drip, Anti Scale, Microsteam 300, gwawrancja producenta na okres 24 miesięcy.
Specyfikacja:
• Moc 2300 W
• Stopa Microsteam 300 - Zapewnia doskonały strumień pary i poślizg będąc przy tym wyjątkowo odporną na zarysowania. Optymalne rozprowadzanie ciepła i największa ilość małych otworów na parę zapewniają najlepsze rezultaty.
• Automatyczna regulacja poziomu wytwarzania pary w zakresie 0-35 g/min
• Uderzenie pary 130 g/min - Dodatkowe, chwilowe uderzenie silnego strumienia pary. Uderzenie pary umożliwia wyprasowanie nawet najtrudniejszych zagnieceń.
• Ciągłe wytwarzanie pary 0-35 g/min - Sprawia, że prasowanie jest łatwiejsze i wydajniejsze dzięki oddziaływaniu pary na włókna materiału.
• Funkcja zapobiegająca kapaniu Anti Drip - W przypadku wybrania zbyt wysokiego poziomu wytwarzania pary w stosunku do wybranej temperatury prasowania funkcja ta automatycznie odcina dopływ wody do komory parowej co zapobiega kapaniu wody ze stopy żelazka.
• Prasowanie w pionie - To bardzo praktyczna funkcja, wykorzystywana do prasowania zasłon i innych delikatnych materiałów, takich jak garnitury czy suknie. Należy jedynie sztywno trzymać materiał. Ustawić termostat w pozycji MAX, naciskać przycisk dodatkowego uderzenia pary i przesuwać żelazko z góry na dół. Należy trzymać żelazko kilka centymetrów od materiału, aby nie przepalić materiału.
• System Anti-Scale - Wkład Anti-Scale zawarty w żelazku znacznie ogranicza gromadzenie osadów magnezowo-wapniowych (kamienia stołowego). Zapewnia to znaczne przedłużenie trwałości użytkowej żelazka. Wkład Anti Scale stanowi intergralną część składową zbiornika wody i nie wymaga wymiany.
• Funkcja samooczyszczania
• Precyzyjny stożek ułatwiający prasowanie
• Zbiornik na wodę 280 ml
• Obrotowy przewód sieciowy (360°)
• Wysoka stabilność w pozycji pionowej
• Długość przewodu 2 m
• Wygodny uchwyt
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytanie.
Jakiej wody używać w żelazku Rowenta?
Żelazka Rowenta są przystosowane do wody kranowej. Funkcja zapobiegająca narastaniu kamienia odpowiednio czyści wodę. Nie należy używać czystej, demineralizowanej wody, wody z suszarek do prania, wody zapachowej lub zmiękczanej, wody z lodówek, akumulatorów lub klimatyzatorów, wody destylowanej ani deszczowej ponieważ może to doprowadzić do uszkodzenia żelazka. Te rodzaje wody zawierają treści organiczne czyli minerały, które zagęszczają się po podgrzaniu i powodują ciemne, brązowe plamy lub szybkie zużycie żelazka.